Encyklopedie rostlin tropů a subtropů...

Vychází nová kniha, od našeho kamaráda Libora Kunteho a Romany Rybkové, takže můžeme opravdu vřele doporučit!!

 

Tip na hodnotný vánoční dárek pro každého milovníka exotické krásy rostlin

(u nás neprodáváme, koupíte na běžných knižních e-shopech)

Encyklopedie rostlin tropů a subtropů

Libor Kunte, Romana Rybková

600 stran     |    1300 fotografii     |  koupíte v různých e - shopech například na Alza za 1313.- Kč U nás neprodáváme

 

Unikátní encyklopedie tropických a subtropických rostlin

Autorské dílo přináší rozsáhlý přehled tropických a subtropických rostlin, které se pěstují jako okrasné nebo užitkové, popřípadě mají obojí hodnotu. Čtenář se s nimi může setkat během dovolené v jižní Evropě, na cestách do různých tropických a subtropických zemí, ale i v botanických a zoologických zahradách celého světa. Většina z nich je známá i u nás, kde je pěstujeme pro okrasu, ale do knihy jsou zařazeny i v Evropě méně časté a zřídka vídané druhy.

Mnohá neobvykle znějící jména rostlin patří starým známým rodům a druhům, které byly přeřazeny v botanickém systému podle nejnovějších vědeckých poznatků. Jednotlivé taxony jsou v knize zpracovány podle databáze PLANTS OF THE WORLD ONLINE, kterou provozuje Královská botanická zahrada Kew v Londýně, a spolupracují na ní vědci z celého světa. Až na několik sporných výjimek odpovídají všechna jména rostlin v knize této databázi.

Součástí knihy je souhrn jednoduchých pěstitelských zásad, terminologický slovníček a obsáhlý rejstřík. Přes 1300 autentických fotografií pochází především z tropů a subtropů. Přibližují nejen samotné rostliny, ale i jejich prostředí a použití v jižních zemích.

 

 

 

 

 

 
OBCHOD - SHOP
Kontakt
 
  CHRUDIMSKÝ KAKTUSÁŘ:
  Lída a Pavel Pavlíčkovi
  Gorkého 886
  537 01 Chrudim
 
  www.cact.cz
  chrudimsky.kaktusar@seznam.cz
  605301683
 
 
  čísla účtů dle faktury :
  210 928 4149 / 2700
  240 213 2611 / 2010                  
 

 OTEVŘENO od 1.5. a potom každou  SOBOTU od května do konce září od 9 do 16 hodin, poslední sobotu v září se koná tradiční burza kaktusů. 

 

Rychlá zpráva

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat!

 

Překlady
 

       

Mohlo by vás zajímat