Spolek pěstitelů kaktusů Chrudim

Gorkého 886, 537 01 Chrudim

Milí přátelé, 
 
s příchodem nového roku se zrodila myšlenka založit a obnovit zpravodaj Spolku pěstitelů kaktusů Chrudim na webových stránkách. Jak se začala tato úvaha rozvíjet, sešlo se pár nadšených členů spolku, založili redakční radu a jmenovali správce webového zpravodaje.
What kinds of knockoff watch brand is practical and luxury replica watches cheap sale with reliable movements.

You can place an order for your replica watches of best quality with top quality online.
 
Jeho náplní je veřejně informovat  o činnosti spolku, jeho struktuře, jaká byla jeho historie, jaká je současnost, jaké aktivity se plánují do budoucna, různé aktuality a v neposlední řadě i zajímavosti z našich sbírek a podobných témat. 
 
Zpravodaj bude zpočátku informativní, ale věříme, že se nám ho podaří do budoucna zdokonalit a vytvořit pro většinu z nás, kteří máme rádi sukulentní flóru, aby byl příjemným zpestřením naší ušlechtilé zábavy. 
 
Actually there are various folks who do be aware of high quality replica watches plus they too have not had the opportunity to see in case the watch is a swiss duplicate or a true an individual. cheap replica bags are your favorite solution if you cannot manage to obtain so expensive original Rolex and Breitling timepieces.As far as the finishing and looks is concerned, these replica tag heuer monaco watch uk give their actual namesake a manage for his or her money and in terms of maintaining time is involved, you will be rest assured that your cheap fake tag heuer watches will by no means be unsuccessful you.
S blížícím se jarem nastává mnoho přípravných prací jak v zahradách, sklenících, tak s výsevy … Věříme ale, že i v této uspěchané době si najdete trochu volného času a využijete ho k „prolistování“ našeho zpravodaje. Také uvítáme vaše připomínky, ohlasy či náměty k obsahu za které vám předem děkujeme. 
 
Přeji vám za redakční radu v nastávající sezóně mnoho pěstitelských úspěchů a pevné zdraví. 
 
                                                               Pavel Čejka
Kontakt
 
  CHRUDIMSKÝ KAKTUSÁŘ:
  Lída a Pavel Pavlíčkovi
  Gorkého 886
  537 01 Chrudim
 
  www.cact.cz
  chrudimsky.kaktusar@seznam.cz
  605301683
 
 
  čísla účtů dle faktury :
  210 928 4149 / 2700
  240 213 2611 / 2010                  
 

 OTEVŘENO od 1.5. a potom každou  SOBOTU od května do konce září od 9 do 16 hodin, poslední sobotu v září se koná tradiční burza kaktusů. 

 

Rychlá zpráva

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat!

 

Překlady
 

       

Mohlo by vás zajímat