vyborova schuze 6.1.2011

Zápis z výborové schůze dne 6. leden 2011 – spolek pěstitelů kaktusů v Chrudimi
 
přítomni: St. Mocek, Jan Kučera, Petr Pecina, Karel Pavlíček, Pavel Pavlíček,
omluveni: J. Odehnal, M. Konupka
 
1)      Členská schůze 11. únor, 18.00 hod., salonek hotelu Bohemia, prg. se zajišťuje (KP)
 
2)      Členská schůze 11. březen, 18.00 hod., salonek hotelu Bohemia, prg. seznámení s čeledí Crassulaceae, Mgr. Gratias
 
3)      Členská schůze 8. duben, 18.00 hod., salonek hotelu Bohemia, Karel Pavlíček, Mexiko II,
 
4)      Otevírání sezóny – 1. květen, s klasickým programem, v 10 hod. setkání u kašny, poté přednáška v Súvě a odpolední klábosení u Pavlíčků.
 
5)      Ukončení pololetí – 24. červen, odpolední opékání buřtů u Pavlíčků, noční kino.
 
6)      Výlet – termín bude upřesněn (pravděpodobně 21. a 22. květen), sbírky v okolí Šumperka, doprava pro členy (+ 1 rodinný příslušník) zdarma, ostatní zájemci – pokud bude msto, 500,- Kč. Pro dámy bude připraven samostatný odpoledně podvečerní program – pamětihodnosti v Šumperku, za přípravu zodpovídá Hanka Kučerová.  
 
7)      Přihlášky na výlet – závazně je třeba se přihlásit do termínu dubnové schůze, předběžný zájem – prosím hlaste obratem na e-mailKarelPavlicek@seznam.cz, z důvodu objednávky autobusu a noclehů.
 
8)      Výstava –termín 1. červen až 5. červen, bude instalována a propagována v rámci oslav 40 let od založení spolku. 1. červen je mezinárodní den dětí. Všichni členové spolku mají domácí úkol posílat návrhy na středeční odpolední akci pro děti – od představ jak děti na náměstí dostat až po představy co dětem nabídnout a jak je do akce zapojit. Přípravou dětské akce pověřuji Petra Šimona (pokud s tím bude souhlasit).
 
9)      Přejímka stanů a navážení rostlin v úterý 31.5.2011 od 16 hodin.
 
10) výstava – doprovodné akce pro veřejnost – večerní povídání o kaktusech. Od středy do soboty bude připraveno promítání doprovázené slovním komentářem jednoho ze 4 stanovených gestorů. Pásmo šotů a fotografií připraví Pavel Čejka. Členové spolku, pokud mají nějaké podařené obrázky nebo videa, mu je předají na CD nebo DVD – co nejdříve.
 
11) Budou připraveny další propagační akce – promítání šotů před programem kina, publikování informace v městském zpravodaji, informace o výročí a výstavě do tisku, reklama v elektronických mediích, ve Vademekum chrudimské kultury, v turistických novinách, atd. Za propagaci zodpovídá Petr Pecina.
 
12) Výroční schůze – proběhne před březnovým programem, zprávy finanční, návrh rozpočtu, návrh činnosti a zpráva o činnosti za rok 2011 bude rozeslána členům týden před schůzí e-mailem, na schůzi proběhne jen diskuze ke zprávám a hlasování o schválení. S úmrtím Karla Infelda nám odešel velmi pečlivý revizor, nebyla určena náhrada, proto z moci předsedy pověřuji Jana Kučeru a Standu Mocka kontrolou nejméně jedné ze tří oblastí – a to buď porovnání zprávy o činnosti s činností proběhlou, nebo činnost a hospodaření redakce, nebo hospodaření klubu. Termín předložení revizní zprávy týden před schůzí.
 
13) Domácí úkol pro členy spolku: Jelikož výbor začíná být přestárlý, je nutné navrhnout členy vhodné pro výkon předsedy spolku. Člen může navrhnout i sám sebe. Návrhy je třeba posílat na pavlicek@chrudim.cz
 
14)  Výbor odsouhlasil tarify pro stanovení cestovného přednášejícím pro použití soukromého vozidla ve výši 3,70 Kč za jeden km. Tato cena je stanovena v souladu s obecně platnými předpisy.

The truth is there are lots of men and women who do find out about replica rado watches and they also have not been able to know when the watch is a swiss fake or perhaps a accurate a single. fashion replica gucci handbags are your favorite remedy if you fail to manage to purchase so costly authentic Rolex and Breitling designer watches.With regards to the finishing and looks is involved, these replica breitling chronospace watch uk give their genuine namesake a work because of their funds and as far as preserving time is involved, it is possible to assured that your replica watches online will never are unsuccessful you.

 
Za správnost – Pavel Pavlíček, ověřil Petr Pecina
Welcome to the online store of high-end replica watches. All the models are on stock.

The swiss movement cartier copy watches at affordable prices are worth having!

In reality there are several individuals who do understand about replica watches uk plus they way too have not been able to determine in the event the watch is usually a swiss fake or maybe a genuine a single. fake handbags online are the most useful choice if you cannot afford to purchase so high priced authentic Rolex and classicoutlet.co.uk.When it comes to the looks and finishing is involved, these replica tag heuer watches sale give their true namesake a work regarding their dollars and in terms of having time is concerned, you can be be assured that your fake tag heuer watches uk will do not ever are unsuccessful you.
ukluxurywatches.co.uk


Pas cher réplique de montres
レプリカハンドバッグ専門店
安いレプリカ腕時計
Meilleur Concepteur Réplique à Main
Meilleures luxe répliques de montres

Perfect Replica Designer Handbags
Choose Cheap Best Replica Watches
Classic Replica Watches UK Online
Luxury Swiss Replica Watches UK

Kontakt
 
  CHRUDIMSKÝ KAKTUSÁŘ:
  Lída a Pavel Pavlíčkovi
  Gorkého 886
  537 01 Chrudim
 
  
  www.cact.cz
  pavlicekzavinacchrudim.cz
  
 
  tel.: +420 469 811 719
  mobil:  604279370
  čísla účtů dle faktury :
  210 928 4149 / 2700
  240 213 2611 / 2010                  
 
 
  OTEVŘENO od 1.5. a potom každou  SOBOTU od května do konce října od 8 do 16 hodin, poslední sobotu v září se koná tradiční burza kaktusů. 
 
 

Perfect Replica Designer Handbags
Choose Cheap Best Replica Watches
Classic Replica Watches UK Online
Luxury Swiss Replica Watches UK

Rychlá zpráva

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat!

 

Perfect Replica Designer Handbags
Choose Cheap Best Replica Watches
Classic Replica Watches UK Online
Luxury Swiss Replica Watches UK

Překlady
 
Regarding benefit a replica hublot watches which is totally mechanical is of more worth than one which includes a quartz motion, and that is why these watches also command a greater price tag. The men's replica watches by itself actually became available of any need for man to get a even more efficient and quick way to consider their watch during a period where by every person got replica audemars piguet alinghi watches .Most of the well-known titles available on the replica ulysse nardin accessories watches .

       

Perfect Replica Designer Handbags
Choose Cheap Best Replica Watches
Classic Replica Watches UK Online
Luxury Swiss Replica Watches UK