Nejrůznější webové stránky

Vznikají jako houby po dešti, některé stagnují, jiné zanikají, ale některé se stávají úspěšné, plné hezkých článků či užitečných informací. Náhodou jsem narazil na tuto spolkovou stránku, která má (na rozdíl od některých dalších, poloanonymních) svou dobrou adresu – patří Klubu kaktusářů Kladno. Ukázka:

Na konci roku
Na sklonku roku určitě všichni bilancujeme co se nám povedlo, co míň a co chceme pro příští rok zlepšit. Kdo ještě s výsevy nezačal, tak určitě začátek roku bude vhodným obdobím. Já většinou začínám v lednu, vysévám do výsevníku pod zářivky. Jako substrát používám Zeolit, řádně propraný a s plísněmi nemám nejmenší problém. Vše roste jak má a na jaře mají rostlinky před ostatními slušný náskok.

Iveta Perglová
https://kaktusarikladno.webnode.cz/

Samozřejmě jsou i další a další, úspěšné a čtené, nemluvím o tom nejúspěšnějším, se svým vynikajícím fórem – z Plzně. Však máme domluvu, můžeme články z jejich Zpravodaje volně používat. Stejně jako je tomu u ostravských stránek a dalších. Těšíme se, že i vy nás upozorníte na další weby, nebo další dobrá témata, která bychom mohli v novinách použít.
Red.

zpět

Autor doprovodného textu:
Pavel Pavlíček

E-mail: pavlicek@chrudim.cz
http://www.cact.cz/

 
 
© www.cact.cz/noviny  ISSN 1805-2630