Zamykání sezóny 2011 se blíží

Sobota 24. září 2011 je okamžik, na který se těší spousta našich ale i zahraničních kaktusářů. Časový program je stále stejný, známý a i do budoucna neměnný:

 1. ráno v 8 hod. se otevírá skleník u Pavlíčků, kde se prodávají rostliny s 10% slevou, zavírá se v 19 hod.

 2. od 10 hod. je otevřena burza kaktusů v závodní jídelně bývalé Transporty, kde je také připraven oběd - levná a výživná porce finančně zčásti dotovaná organizátorem burzy

 3. od 14.30 hodin nastává v městském kině Svět blok krátkých, asi třicetiminutových přednášek:

 • 14.30 – zahájení, předání ceny Zlatého Alberta a krátké povídání Ing.
 • Ivana Běťáka
 • 15.20 – zajišťuje se
 • 16.00 – zajišťuje se
 • 16.40 – zajišťuje se
 • 17.20 - zajišťuje se
 • 18.00 – zajišťuje se
 • Konec přednáškového bloku – asi v 18.30
 • od 19.00 hod. – Country bál – přátelské posezení, zadaná je restaurace Bowling, Na Borzně, kousek od biografu. K tanci i poslechu opět bude hrát vyhlášená Country skupina. Další informace budou upřesněny v Burzovním zpravodaji, který bude k dispozici ve skleníku u Pavlíčků.

 Ubytování – jistě si každý zajistí dle svého gusta v ubytovacích zařízeních, viz: http://www.chrudimsky.navstevnik.cz/ubytovani/

Popis cesty pěšky od vlakového (i autobusového) nádraží (asi 10 minut pěšky):
při východu z nádraží vlevo v bok, pochodovat až k podchodu pod železniční tratí a pokračovat ve stejném směru podle kolejí asi 5 minut, pak první odbočkou zatočit vlevo do kopečka, okolo hostince U džbánu, pokračovat pod parkovištěm pod průmyslovkou až na hlavní silnici - výpadovku na Čáslav, tuto silnici přejít šikmo nahoru, vkročit do ulice Krocínova - tou projít až na křižovatku a zatočit nahoru, vlevo do Gorkého ulice, kde po pár metrech narazíte na firmu Chrudimský kaktusář. Zde je volně k dispozici Burzovní zpravodaj, který přináší informace o dalších akcích Zamykání sezóny.

Popis cesty pro motorizované účastníky:
od Čáslavi - po vjetí do uzavřené obce se sjíždí do Chrudimi, před ostrou zatáčkou zatočit na parkoviště pod Průmyslovkou (nad hostincem U Džbánu) - odtud je už na všechny akce jen pár minut pěšky, např. k Pavlíčkům: z parkoviště pěšky zpět na hlavní silnici - výpadovku na Čáslav, tuto silnici přejít šikmo nahoru, vkročit do ulice Krocínova - tou projít až na křižovatku a zatočit nahoru, vlevo do Gorkého ulice, kde po pár metrech narazíte na firmu Chrudimský kaktusář.

POZOR - v Gorkého ulici nezaparkujete! Je to jednosměrka a strážníci tu vybírají pokuty za parkování na pravé straně!

Informace pro prodejce:
Naskladňování do prostoru burzy je možné zadním vchodem (stejně jako v minulých letech) - od 8.30 hod. Auta nesmí zůstat stát u vchodu! Po vyložení je nutné odjet na parkoviště za administrativní budovou. Vyklizení sálu do 14.30 hod. Všechna prodejní místa (cca 160 míst) jsou již od loňska předplacená! Další zájemci o prodej a výměnu si mohou otevřít svůj stánek na své riziko a mimo dozor pořadatelů, někde na chodníku, na příchozí cestě k burze.

Pavel Pavlíček
E-mail: pavlicek@chrudim.cz
 

zpět