Věstník – Atlas XXV/2010

Nejdříve to nejdůležitější, předplatné Atlasu 2011 zůstává na 200,- Kč. Toto předplatné platí jak pro české, tak i pro slovenské kaktusáře, a obsahuje i cenu za poštovné. Možná, že slovenští kaktusáři budou mít trochu problém s platbou v českých korunách, ale s tím je nutné se nějak vyrovnat.

K Atlasu je přiložená složenka, tou je třeba poslat  tuto částku (nebo její násobek), a to nejpozději do konce října 2011. Po tomto termínu již nebude možno předplatné přijmout a částka se automaticky vrátí  na adresu předplatitele. Z administrativních důvodů nelze posílat peníze bezhotovostně (převodem z účtu)!

Pro letošní Atlas je opět vyhlášena soutěž o nejhezčí obrázek. Zařadíte se tak možná mezi pětici z účastníků soutěže, kteří budou vylosováni a obdrží předplatné pro ročník XXVII/2012, takže jim další 1 ročník bude odeslán zdarma.
Jak výsledek tipovat? Na složenku předplatného, do okénka pro zprávy pro příjemce vypište číslo strany Atlasu 2010, na které je nejhezčí fotka umístěna (tedy číslo od 1 do 40). Takže vůbec nic složitého.

Výsledek letošní soutěže: nejvíce hlasů dostal obrázek č. 7 ale tam je autor Pavlíček, který je ze soutěže automaticky vyřazen. Následuje obrázek č. 3 a tam je situace stejná.
Vítězí tak obr. č. 1 (103 hlasů) a to Cipocereus crassisepalus, jehož autorem je pan Rudolf Krajča. Pro autora je připraven zvláštní honorář 1000,- Kč

A nyní pozor! Příští ročník si nemusejí předplácet následující soutěžící, kteří byli vylosováni za účast v soutěži: Jan Danihelka z Litovle, Petr Jor z Pilníkova, Michal Pleskot z Heřmanova Městce, Eliška Drahoňovská z Turnova a Oldřich Šiška z Bratislavy.

Od začátku listopadu, kdy je Atlas obvykle již předplatitelům rozeslán, se zbylé výtisky předávají do prodeje Zásilkové prodejně Chrudimský kaktusář, a lze si je pořídit už pouze normální objednávkou u této firmy.

POZOR! Uschovejte si pečlivě ústřižek peněžní poukázky jako svůj doklad o provedení platby!

Adresy na složenku pište velmi pečlivě, nejlépe hůlkovým písmem. Jen tak si zajistíte, že atlas přijde na správnou adresu!

A ještě jedna dobrá zpráva: v nabídkovém katalogu věnujte pozornost ceně kompletního paré (kód z 5000) všech Atlasů na skladě – je velmi atraktivní, ušetříte 850,- Kč!

Propagujte odběr Atlasu mezi svými známými! 
Protože ATLAS STOJÍ ZA TO!!!

Redakce Chrudimský kaktusář
Spolek pěstitelů kaktusů
Gorkého 886
537 01 Chrudim
tel/fax: 469 688 366
kaktus@chrudim.cz
E-mail: kaktus(at)chrudim(dot)cz

 

zpět