Jak podepsat petici STOP ZÁKAZU KAKTUSŮ
krok za krokem

Protože nám do redakce stále volá a píše hodně lidí, že jim nejde petice STOP ZÁKAZU KAKTUSŮ podepsat, připravili jsme návod jak se k této petici zveřejněné na webu PETICE.NET připojit. Hlavní problém neúspěchu spočívá asi v tom, že si zájemci předem pozorně nepřečetli Podmínky užívání služeb Petice.net (skrývají se v menu ČLÁNKY na hlavní navigační liště úvodní stránky) a Často kladené otázky (menu FAQ). K petici se totiž mohou připojit pouze registrovaní uživatelé. Po registraci a následném přihlášení ke službě na www.petice.net je akt vlatního podpisu petice jen otázkou několika kliknutí.

Podpis petice STOP ZÁKAZU KAKTUSŮ krok za krokem


1. Prostudování Podmínek užívání služeb Petice.net a Často kladených otázek (FAQ).
Není nutné, ale doporučuji, viz http://www.petice.net/clanky/podminky-pouzivani-petic.htm 
a http://www.petice.net/faq.htm

2. Registrace nového uživatele služeb PETICE.NET
Pokud ještě nejste na webu www.petice.net zaregistrováni (asi většina), je nutné provést registraci nového uživatele. NA úvodní stránce klikněte na tlačítko NOVÁ REGISTRACE a následně vyplňte povinné údaje o vaší osobě na registračním formuláři: Jméno, Příjmení, Ulice, Město (obec), PSČ a Kraj (vyberte z rozbalovací nabídky). Dále vyplňte přihlašovací údaje Login (volitelné uživatelské jméno), Heslo (minimálně 6 znaků!), Heslo znovu (potvrzení hesla) a váš platný E-mail. Následně přepište dle instrukce kontrolní kód a případně vyplňte i nepovinné údaje. Na závěr zaškrtněte políčko Souhlasím s podmínkami používání www.petice.net a klikněte na oranžové tlačítko ZAREGISTROVAT v dolní části formuláře. Za okamžik obdržíte na uvedený E-mail zprávu ze serveru PETICE.NET, kde kliknutím na odkaz potvrdíte vaši registraci jako nového uživatele.

viz http://www.petice.net/nova-registrace.htm
 

3. Přihlášení ke službě PETICE.NET 
V levé části webové stránky www.petice.net vyplňte vaše přihlašovací údaje JMÉNO (tj. Login) a HESLO a klikněte na tlačítko PŘIHLÁSIT. Objeví se stránka Přihlášení uživatele, klikněte na Pokračovat nebo chvíli vyčkejte, až se objeví uvítací stránka Vítejte na petice.net!

4. Vlastní podpis petice STOP ZÁKAZU KAKTUSŮ
Po úspěšném přihlášení klikněte na menu SEZNAM PETIC na hlavní navigační liště úvodní stránky, vyberte kategorii LIDSKÁ PRÁVA a vyhledejte petici STOP ZÁKAZU KAKTUSŮ nebo jednoduše dopiště do adresního řádku vašeho prohlížeče webovou adresu petice
http://www.petice.net/kaktus (stačí dopsat „kaktus“).

Zaškrtněte políčko Četl(a) jsem text petice a souhlasím s ním v plném rozsahu a klikněte na oranžové tlačítko PODEPSAT PETICI. Objeví se vyskakovací okno s dotazem Opravdu chcete podepsat tuto petici? Klikněte na tlačítko OK. Tímto je podpis petice dokončen.

5. Odhlášení
Na závěr je vhodné se ze služby PETICE.NET odhlásit. 

 

 

(C)

zpět