Velká omluva!

V nabídkovém katalogu jsem upozornil na jednoho z neplatičů, který bez úroků dluží prodejně 1001 Kč. Jedná se o pana Pohla, a já si neuvědomil, že pokud ke jménu nesdělím další informace, mohou se zlobit všichni Pohlové, co jich v republice je, ale nejvíce důvodů ke zlosti mohou mít Pohlové, kteří kaktusy sbírají. A jenom v našem zákaznickém adresáři jich máme čtyři. Takže je na místě, abych sdělil, že se jedná o P. Pohla, jehož bydliště má poštovní směrovací číslo 252 42.

K věci mohu přidat další informaci, a to že po 10 dnech (!!!) od podání žaloby k soudu, nám přišel platební příkaz, který dlužníkovi nařizuje do 15 dnů zaplatit o dost vyšší částku, než původně dlužil. Pokud dlužník do 15 dnů nezaplatí, bude už jen následovat předání příkazu exekutorovi, který si samozřejmě vymáhanou částku navýší o vlastní odměnu…

Ostatním Pohlům se ze srdce omlouvám, zejména tomu z Blanska, který by se svou seriózností mohl složit jako vzor, a děkuji příteli E. Vašíčkovi, který mne na možnou záměnu upozornil.

Pavel Pavlíček
E-mail: pavlicek(zavinac)chrudim(tecka)cz
 

zpět