Rukověť pro úplně začínající
pěstitele kaktusů a sukulentů


Nabídka pro spolky, které pořádají výstavy, nabídka i pro soukromníky, kteří na různých akcích prodávají své přebytky: Ku příležitosti národní výstavy Společnosti v Olomouci, která proběhne od 21. 8. do 24. 8. 2008 bude vydána barevná skládačka na křídě s návodem k pěstování i s návodem na možnost spolkové činnosti v místě bydliště (viz příloha). Pro společnost je uvažováno o tisku 10 000 kusů.

Společnost má zájem o presentaci spolkové činnosti mezi lid, my (funkcionáři spolků) máme zájem tentýž při získávání lidí do klubů, eventuálně o získání kupujících do svých skleníků a na spolkové výstavy. To vše tato skládačka - rukověť pro začínající kaktusáře splňuje. Předpokládám, že všichni, kteří pořádají prodejní i jiné akce mají i zájem dostatek Skládaček objednat a pro sebe využít.

Skládačka stojí výrobně 2 Kč.
Společnost ji nabízí za 1 Kč!!!
 

Co nevidět jde skládanka do tiskárny, takže prosím rychle objednejte svou tisícovku či dvě, ať se to vejde do nákladu. Prosím, obratem se hlaste a objednávejte - jsem p. Běťákem pověřen sumarizací objednávek - objednávky se svou adresou a kontakty očekávám na telefonu 604 279 370 nebo na e-mailu: pavlicek@chrudim.cz

 
Uzávěrka objednávek je za týden, tj. 15. července.

S pozdravem - Pavel Pavlíček

Objednávky:
Pavel Pavlíček
E-mail: pavlicek@chrudim.cz

tel. 604 279 370
 

(C)

zpět