Pozvánka na výstavu v Rakovníku

od pátku 31. srpna do neděle 2. září 2007


Sukulentní bonsaje

Nechce se mi ani věřit, ale Einstein měl pravdu – čas je relativní veličina. Čím jsem starší, tím rychleji plyne. Sotva jsme se vzpamatovali z loňského výstavního shonu, už se hlásí 34. výstava kaktusů a sukulentů v Rakovníku. Nedá mi to, abych vám to, přátelé krásna, nepřipomněl a pár snímky z té loňské vás nepozval na tu letošní.

Pachypodium lamerei - kristáta

Tak tedy – výstava bude letos opět třídenní, od pátku 31. srpna do neděle 2. září 2007 v budově Gymnázia Z. Wintera v Rakovníku. Součástí výstavy bude i bohatý prodej levných přebytků jak kaktusů, tak i sukulentů. K mání budou i vzácnější druhy. 

Fockea edulis

Otevřeno bude po všechny tyto dny od 9 do 17 hodin. Vážnějším zájemcům o koupi radím, aby si přivstali. K mání budou kromě semenáčů a mladých rostlin i starší sbírkové rostliny jak kaktusů, tak i sukulentů (sbírky se nám rozrůstají a prostory bohužel ne). 

Ipomoea platense


Po celou dobu trvání výstavy je vám k dispozici poradenská služba našich odborníků. Kromě toho připomínám, že v sobotu dopoledne je na rakovnickém náměstí tradiční posvícenský jarmark.

Operculicaria decaryi

Na shledání s věrnými příznivci i novými přáteli sukulentních rostlin se těší rakovničtí kaktusáři.


Svatopluk Ryba
E-mail: 
dr.rybovi@razdva.cz
 

(C)

zpět