Pozvánka na výstavu do Rakovníka


Klub kaktusářů v Rakovníku pořádá tradiční, 
již 33. výstavu kaktusů a ostatních sukulentů 

Výstava se bude konat od 1. do 3. září 2006
 Otevřeno od 9 do 17 hodin

Místo konání: budova gymnázia Z. Wintera v Rakovníku


Možná je zbytečné se chlubit, ale při minulých výstavách bylo hodnocení návštěvníků i zástupců jiných organizací vždy velmi vysoké. Přestože se věkový průměr naší členské základny nebezpečně zvyšuje, doufáme, že i ta letošní výstava bude mít opět velmi dobrou úroveň. Ke zhlédnutí budou jak tradiční kaktusy ve špičkové kvalitě i sortimentu, tak i bohatý sortiment sukulentů, kterým se věnuje bezmála polovina našich členů.

Součástí výstavy je i bohatá prodejní část, kde návštěvník najde jak mladé, tak i sbírkové rostliny z přebytků našich členů. Prodávající jsou na velmi vysoké odborné výši, takže jsou ochotni zodpovědět i specializované dotazy.

Vzhledem k pozdějšímu zahájení školního roku bude letos výstava třídenní a to od l. do 3. září, otevřeno bude od 9 do 17 hodin. I když nabídka rostlin bude jistě opět bohatá, kdo má zájem o rarity, udělá dobře, když přijede již v pátek nebo nejpozději v sobotu.

Místo konání je tradiční – budova gymnázia Z. Wintera v Rakovníku naproti kostelu u náměstí. Pro připomenutí připojuji pár fotografií z loňské výstavy.

Za výbor KK Rakovník – Svatopluk Ryba


Vinohradská 1666, 269 01 Rakovník
 
 

(C)

zpět